Get Adobe Flash player

Monday Girls

Monday Girls - o zespole

 

 

Patrycja Modlińska – wokal
Anna Chmielarz – wokal
Olga Wądołowska – wokal

Ola Troczyńska – wokal
Urszula Borkowska – fortepian, aranżacjePięć niezwykłych kobiet na scenie... Występując razem, tworzą niesamowity klimat. Każda z osobna obdarzona innym głosem i temperamentem. Razem tworzą piękne, spójne brzmienie, dając słuchaczom ogromną porcję niezapomnianych emocji.

 

Zespół Monday Girls powstał niedawno z chęci stworzenia nowych i niecodziennych interpretacji bardziej lub mniej znanych standardów muzycznych, tworzenia ciekawych projektów i z miłości do śpiewania. Inicjatorkami powstania tego ensemblu są Urszula Borkowska, Patrycja Modlińska i Anna Chmielarz. W skład zespołu wchodzą muzycy młodego pokolenia, z dużym doświadczeniem scenicznym, nagrywający muzykę do filmów, śpiewający solo i w zespołach na wielu polskich scenach i estradach. Cztery śpiewające panie: Patrycja Modlińska, Anna Chmielarz, Olga Wądołowska i Ola Troczyńska. Przy fortepianie zasiada Urszula Borkowska - pisząca również piosenki i aranżacje dla zespołu. Repertuar i styl wykonywanej przez zespół muzyki jest na pograniczu swingu i jazzu. Jak do tej pory ma w swoim repertuarze trzy programy: Prognoza pogody wg Danuty Rinn, Jest taki dzień –  Świątecznie i Musicale, Musicale – piosenki z musicali filmowych.

Musicale – piosenki z musicali filmowych

Największe hity z musicali filmowych. W naszym repertuarze znajdują się zarówno piosenki z filmów dla dzieci, takich jak: Kopciuszek czy Król Lew, jak i te z najbardziej znanych hitów filmowych - Cabaret, Mamma Mia czy Chicago. Zapraszamy w podróż, w której przypomnimy najwspanialsze piosenki, za każdym razem przyprawiające zarówno słuchaczy, jak i nas same o uśmiech i dobry nastrój. 17 lutego 2012 program miał swoją premierę w wersji symfonicznej. Towarzyszyła nam w tym niezwykłym przedsięwzięciu Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego w Zamościu pod dyr. Tadeusza Wicherka.

 

One


Impossibile


 

Więcej…

Prognoza pogody wg Danuty Rinn

Największe przeboje wspaniałej damy polskiej piosenki. W naszym najnowszym programie chcemy przypomnieć piosenki Danuty Rinn. Słuchacze będą mogli usłyszeć takie hity jak: Na deptaku w Ciechocinku, Polska baba, Tyle wdzięku czy Ona i ja - piosenkę, którą Danuta Rinn śpiewała w duecie z Urszulą Sipińską, oraz wiele innych. Aranżacje Urszuli Borkowskiej jak zwykle mile zaskakują pomysłami muzycznymi i ciekawym brzmieniem.

 

 

 

Więcej…

Jest Taki Dzień – Świątecznie

Proponujemy program kolędowy w niecodziennej oprawie. W naszym repertuarze znajdują się zarówno tradycyjne kolędy  jak  i popularne piosenki świąteczne, specjalnie zaaranżowane dla zespołu tak, by łączyć tradycję z współczesnym brzmieniem.
Koncert jest wykonywany w dwóch wariantach: Kwadrofonia Kwartet z zespołem instrumentalnym (fortepian, kontrabas/gitara basowa, perkusja), występujemy też z Anną Dereszowską jako solistką.


Gdy się Chrystus rodzi


White Christmas


Ja tak lubię świętaWięcej…